AL-CE Hobby-market

HECHT 125 R - benzínový vyžínač

HECHT 125 R - benzínový vyžínač

Motorový strunový vyžínač se záběrem 43cm. Motor o objemu 24,8cm3 s jmenovitým výkonem 0,82kW. Dělitelná hřídel. Poloautomatické odvíjení struny. Hmotnost 4,6 kg. Strunová hlava a ramenní popruh jsou součástí balení.

Dostupnost: do 10 pracovních dní
1 999  s DPH
- +
Popis produktu

HECHT 125 R je motorový strunový vyžínač vhodný pro konečnou úpravu po hlavním sekání okolo záhonů, plotů, stromů, zdí apod. Není určen pro sečení velkých souvislých travnatých ploch. Stroj je vybaven dvoutaktním benzínovým motorem o výkonu 1,1 HP, obsahem 24,8 ccm, i tak si ovšem zachoval hmotnost pouhých 4,6 kg. Většina této hmotnosti je přenesena do dodávaného ramenního popruhu, a díky skvělému vyvážení je jeho ovládání velice snadné a pohodlné. Spodní rukojeť je snadno nastavitelná posunem po hřídeli pro lepší vyvážení s ohledem na výšku obsluhy. Dělitelnou hřídel oceníte při přepravě a uskladnění.

Šířka záběru vyžínače je 43 cm, o správnou délku strun se stará poloautomatický systém odvíjení. Pokud se opotřebením během práce struna neúměrně zkrátí, stačí jemně poklepat strunovou hlavou o zem a ta uvolní strunu. Zastřihovač se pak postará o správnou délku a vy tak můžete pokračovat v práci bez zastavování a ručního nastavování délky struny. Díky použití benzínového motoru je vyžínač vhodný na použití v místech, kde není dostupný el. proud.